Ubezpieczenia dla firm

Jesteś przedsiębiorcą? Niezależnie od wielkości firmy jaką zarządzasz zadbamy o jej bezpieczeństwo. Dzięki elastycznie skonstruowanemu zakresowi ubezpieczeń możesz ochronić majątek jak i poszczególne działania Twojej firmy.

Pzu Doradca

Pakiet ubezpieczeń, który kompleksowo zapewni ochronę majątku oraz działań związanych z prowadzeniem twojej firmy w ramach jednej polisy. Istnieje możliwość dostosowania zakresu ubezpieczenia do konkretnych zagrożeń. 

OC Przewoźnika

Twoja firma zajmuje się transportem krajowym lub międzynarodowym? Zapytaj o ofertę oc przewoźnika dla twojej firmy.

Grupowe ubezpieczenie

Grupowe ubezpieczenie ochronne, którego celem jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa ubezpieczonemu i jego bliskim poprzez wsparcie finansowe w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Dzięki niemu można łatwiej poradzić sobie z przeciwnościami losu.

Mój Biznes 

Polisa idealna dla jedno lub dwu osobowych działalności. Chroni ona przed nieobecnością w firmie związana z chorobą, wypadkiem czy sprawami rodzinnymi, które mogą skutkować obniżeniem dochodów. Dlatego, aby zapewnić sobie i bliskim wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach życiowych, warto wykupić ubezpieczenie na życie Mój Biznes.